Ana sayfa > Hakkımızda

Luoyang Mingzhen taşıyan çelik top, Top 20 yıldan fazla taşıyan, tasarım ve yenilik yılında kurulan Ltd Şti. Şirket her zaman yeni süreçler, ürünler ve hizmetler için pazar ihtiyaçlarını geliştirmeye devam ediyor. Luoyang Mingzhen taahhüttür müşteriler ile bir ortaklık: her zaman en iyi ürünleri sağlamak, her zaman sor iletişim hizmet ve her zaman tamamen müşteri memnuniyeti.

Luoyang Mingzhen sürekli iyileştirme şirketidir. Luoyang Mingzhen aletleri ve teknikleri yatırım kalitesini artırmak ve üretim maliyetlerini azaltmak için bir uzun vadeli yöntemidir. Bu arada, teknik iletişim LYC, ZYS aperiodically tasarım geliştirmek ve becerileri çalışanlarımızın üretimi ile ısrar ediyoruz. Bütün bunlarla, pürüzsüz ve yumuşak çalıştırmak taşıyan Luoyang Mingzhen yapıyor.

Başlıca Ürünlerimiz krom çelik topları (AISI 52100), paslanmaz çelik toplar (440 C, 304, 316, 316 L vb) ve karbon çelik topları (AISI1015, AISI1045, AISI1085 vb.) vardır. Diğer ürünler dahil seramik toplar, plastik toplar, pirinç topları vs. Tüm ürünleri GB/T308, ISO3290, AFMBA, DIN5401, standartlara göre üretilmektedir ASTM F2094/F2094M - 14 (seramik toplar) vb ve özel gereksinimleri de kabul edilebilir.

Her zaman kendimizi sosyal uyumu, kaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlandırma, düşük Minimum Sipariş Adedi, istemi teslim ve zamanında iletişim için taahhüt. Luoyang Mingzhen yenilik oluşturmak ve varolan ve yeni pazarlara geliştirmenize yardımcı olmak hazırdır. Kendini tatmin etmek için topları taşıyan, bizim uzman şimdi bize katılın.