Ana sayfa > Sergi > İçerik

Yüksek hızlı tren taşıyan geliştirme için yeni fırsatları usher

Jan 04, 2017

Chinaand #39; s sanayi geliştirme için planlama sanayi dövme taşıyan. İlgili planlama göre hızlı tren inşaat, 2011 yılında Peak Ulusal demiryolu altyapı 700 milyar yuan yatırım planlıyor usher olacak, tüm yüksek hızlı tren ekipman imalat şirketi çok büyük bir pazar fırsatları sağlar. Shandong Liaocheng uzman Wang Wei çelik topu A.ş, şirket dedi: 12 beş yıl sonra hızlı tren ekipman hızlı trenle taşıyan önemli bileşen donanım geliştirme için yeni fırsatlar usher olacak, sanayi dövme taşıyan Çince Çin'aile içi yüksek uç ekipman önemli misyonu yüklenmiş.

Andquot göre; demiryolu ağı planlama revizyon içinde 2008andquot; 2012 yılında uzun zamandır Çin 42 yüksek hızlı demiryolu inşa, toplam kilometre 13 bin km aşacak, EMU 800 sütunlar yeni talep için dönüştürülür, 2020 için Çin hızlı tren hattı kilometre 18 bin kilometre, Pazar alanı büyük miktarda Chinaand # 39; ulaşacaktır s hızlı tren yatak. Önümüzdeki üç yıl içinde Chinaand #39; s hızlı tren Pazar taşıyan 2 milyar doları aşıyor.

Geçerli ülke projeye geliştirmeli ve iki arabaları Çin kalıp Sanayi Politikası tarafından tahrik verme. Demiryolu taşımacılığı, tıbbi malzeme, yeni enerji, uzay, otomobil hafif gelişimi tarafından tahrik, demiryolu taşımacılığı ve diğer alanlar, sanayi Çin dövme taşıyan önemli ölçüde geliştirilmiştir. Rulman sektöründe geleneksel dövmepiyasa sürekli ilerleme ile birlikte gelişmekte olan piyasaların ve geçmişte bile etkin genişleme olduğunu ihmal edilen kenar Pazar da geliştirilmiştir.