Ana sayfa > Sergi > İçerik

Nasıl bir çelik bilye kalitesini hakim?

May 20, 2016

Farklı uygulamalar göre çelik bilyalar çelik bilyalar Bileme ve çelik bilyalar taşıyan içine ayrılmış olabilir. Kullanılan taşıyıcı çelik bilyalar kalitesini doğrudan rulman ömrü ile bağlıdır. Çelik bilye endüstrisinin gelişmesiyle, daha fazla ve daha fazla şirketlerinin saflarında katıldı. Şu anda, iyi ve kötü çelik bilyalar içinde belgili tanımlık çarşı iç içe. Böylece, bir çelik bilyalar kalitesini yargılamaya nasıl?

İlk başta, ışıldak altında çelik bilyalar yüzey kontrol edin. Taşıyan çelik topları yüksek hassasiyetli Yani yüzey pürüzlülüğü çok iyidir ürünlerdir. Bu nedenle, bir yüksek kaliteli çelik top shinning ve hiçbir yüzey kusurları çizilmeye, serseri, pas nokta vb gibi.

İkinci olarak, çelik bilyalar topu nitelikte kesinlikle küresel formu, varyasyon topu çapı, sapma üzerinde yüzey pürüzlülüğü, yük vb ezmek gereksinimleri vardır. Bu nedenle, gerekli standartları olarak denetimler yapmak profesyonel aygıt gerekir.

Top sınıf tüm inceleme öğelerin sonuçlarına göre te olacak.

Luoyang Mingzhen taşıyan çelik topu A.ş. her zaman yüksek kaliteli yatak topları sağlamayı vaat ediyor. Biz tüm müşterileri ile uzun süreli işbirliği oluşturmak umuyorum.