Ana sayfa > Sergi > İçerik

Döner Rulmanın Montaj Özellikleri

Jun 23, 2017

Installation Features of the Turntable Bearing.jpg


Pikap yatağını takmadan önce, önce ana bilgisayarın montaj yüzeyinde bir muayene yapılmalıdır. Destek, yeterli mukavemete sahip olmasını gerektirir, bağlantı yüzeyinin pürüzsüz ve çapak olmadan yüzeyi pürüzsüz hale getirmek için işlenmesi gereklidir. İşleme ile gerekli düzgünlüğü sağlayamayan bağlantı yüzeyi için montaj düzleminin doğruluğunu sağlamak ve titreşimi azaltmak için yüksek mukavemetli ve özel plastik enjektör doldurucu olarak enjekte edilmelidir.

Döner platform yatağının halkası, halkanın ucunda "S" ile işaretlenmiş söndürülmüş yumuşak bölgeye sahiptir. Montaj sırasında yumuşak bandı bir yüksüz bölgeye koyun (tıpa deliği daima yumuşak bandın üzerindedir).

Döner tablanın yatağını monte ederken önce radyal konumlandırmayı, montaj cıvatalarını çapraz sıkıştırın ve yatağın dönüşünü kontrol edin. Cıvataların sıkılması yeterli ön gerilime sahip olmalıdır, ön yük cıvata malzemesinin verim limitinin% 30'u olmalıdır. Montaj cıvataları ayarlanabilir düz pullar ile donatılmalı ve yaylı rondelalar kullanılmalıdır.