Ana sayfa > Sergi > İçerik

Büyük rüzgar türbini taşıyan çelik bilya uygulama durumunun ve gelişme ihtimalinin analizi

Mar 25, 2019

Yaklaşık 200 yıllık hızlandırılmış madencilikten sonra, kömür, petrol ve doğal gaz gibi geleneksel fosil yakıt kaynakları giderek azaldı. İlgili verilere göre, Çin'deki kömür, petrol ve doğal gazın sömürülmesi yılları sırasıyla 114 yıl, 20,1 yıl ve 49,3 yıldı. Bunlar sırasıyla% 70,% 11 ve dünyanın kişi başına düşen nüfusunun% 4'ü. Bu nedenle Çin, çoğu ülkeden daha acil

Büyük rüzgar türbini taşıyan çelik bilya porselen geçirgenliği, yüksek mukavemet, yüksek sertlik, iyi ısıl kararlılık, su emme oranı <% 0,5, güneş ışığı emme oranı 0,93, güneş ışığı emme oranı kullanım süresi ile bozulmaz ve kullanım ömrünün aynısı olabilir binalar.

Yukarıdaki analizler sayesinde, mevcut yerel ve uluslararası kullanım endüstrisi geçmişinin iyi olduğu, Çin'in çelik bilya endüstrisi taşıyan büyük rüzgar türbini ve piyasa talep beklentilerinin gelişmesinin önemli olduğu ve pazar potansiyelinin yüksek olduğu bilinmektedir. Sanayiye yatırım yapmak, pazardaki güçlü fizibilite ve ekonomik faydalarla karşı karşıya. Bu nedenle, projenin inşası yalnızca Çin'in ortaya çıkan büyük rüzgar türbini taşıyan çelik bilya endüstrisinin hızlı gelişmesini teşvik etmekle kalmayıp aynı zamanda mevcut piyasa talebini etkin bir şekilde karşılamakta ve Çin'in düşük karbonlu çevre koruma endüstrisini desteklemektedir. İlgili sanayi zincirlerinin hızlı gelişimi iyi sosyal ve ekonomik faydalara sahiptir ve sürdürülebilir ekonomik ve sosyal gelişmeyi teşvik etmek için uzun vadeli bir öneme sahiptir.

风电 1