Ana sayfa > Sergi > İçerik

Evrensel taşıyan uzmanlık eğilimini daha belirgin hale geliyor

Jan 18, 2017

Ülke ekonomisine sürekli gelişme ve sanayi ürünleri geliştirme ile yataklar için talep yüksek oluyor ve daha yüksek, ve teknik gereksinimleri daha yüksek ve daha yüksek. Çeşitli ama geliştirme odak taşıyan büyük miktarda ve yüksek teknoloji ürünleri olmalıdır, özellikle mevcut kendi kendine yeterli, olamaz çok ithal rulman parçalar taşıyan büyük sophisticatedcomplex gerekir ve kalkınma, özellikle Otomotiv Sanayi, makine sanayi, demiryolu sanayi, Petrokimya makine, tekstil makineleri ve ithal yatakları yerine Metalurji Sanayi yönünü temsil edebilir.


Taşıyan türü, miktarı, düzey, üretim konsantrasyonu sanayi taşıyan geliştirme üzerinde önemli bir etkisi vardır. Bu nedenle, Rulman Sanayi alanının geliştirme odağı olmuştur. Düşük titreşim, ses, yüksek hassasiyet özel rulmanlar, kombine yatakları, Petrokimya makine yatakları, otomotiv, demiryolu ve diğer ulaşım sanayi yatakları, İnşaat makineleri yatakları. NC ekipman üretim düzeyi ve kalkınma hızı teknik düzeyini yükseltmek ve doğruluğu, rulman yatak üretim döngüsü kısaltmak için bizim yatak sürekli geliştirmek için yatak, bu alanlarda geliştirme hızı hızlandırmak, maliyetleri azaltmak, yatakları ihracat genişletin ve CNC ekipman çok önemli bir rol oynayacaktır.


Üretim süreci taşıyan, kalıp ve plastik kafes ekstrüzyon kalıpları damgalama tutucu plaka taşıyan, çeşitli haddeleme organları dış halka iğne Masuralı rulmanlar yüksek hassasiyetle damgalama ölür, damgalama, kalıp, kalıp taşıyan haddeleme ve kalıp ve kalıp imalat montaj taşıyan dövme, NC aygıtları etkin, yüksek hassas olması gerekir. Çünkü aile içi CNC ekipman değil işlevi karşılamak ve yüksek hassasiyetli NC ekipman Rulman Sanayi parçası doğruluğunu alınır, ev yapımı bir parçası ekipman veya ekipman dönüşümün iç ekipman çözmek için büyük bir talep olduğunu, ancak şu anki doluluk oranı düşüktür.


Profesyonel üretim taşıyan ürün ürünler CNC üretim hattı gelişim özelliklerine göre belirler. Yüksek hassasiyetli, düşük gürültü, büyük hacimli, düşük maliyetli motor yatakları üretimi anahtarıdır. Şu anda, derin oluk rulman yerli üretim otomatik bileme üretim hattı hakkında 300 var, CNC teknolojisi büyük ölçüde düşük gürültü motor üretim düzeyini artırabilir; otomatik bileme üretim hattı otomatik üretim hattı şu anda oluşur mikro ve minyatür büyük yatak büyüme üretim otomatik üretim hattı için taşıyan. Böylece CNC teknolojisi gereksinimlerini hale geliyor daha farklı, daha zor. Otomatik üretim hattı aktif ölçüm teknolojisi, uçak test teknolojisi, otomatik hata tazminat teknolojisi, dışarı otomatik kalite, üretim izleme sayısal denetim zamanında iletim, kalite analiz teknolojisi ve diğer işlem yöntemleri denetler.


Derleme (otomatik algılama, otomatik satır taşıyan içeren ürünleri paketleme otomatik) taşıyan teknolojik ilerleme sorundan veba vardır. Ünlü taşıyan firmaların yurt dışında bu teknoloji uzun yıllar boyunca başarıyla uygulandı. Yabancı iç giriş ve etkisi olmasına rağmen hala yeterli. Otomatik üretim hattı taşıyan derleme ve rulman taşlama ve üretim verimliliği ve ürün kalitesi, iyileştirmek için taşıyan organik bağlantısının otomatik üretim hattı araştırma azaltmak bu yüzden işlem akışı bölümlerinde taşıyan sayısını, insan müdahalesi etkisini azaltmak, azaltmak belgili tanımlık fiyat önemini önemlidir. Yatakları, farklı çeşitleri, çeşitli nedeniyle otomatik montaj hattı kadar kendine has özellikleri vardır Rulman Sanayi sayısal kontrol donanımları gereksinimleri taşıyan Meclisi.