Ana sayfa > Haber ve olay > İçerik

Çin'deki yüksek kaliteli rulman ihtiyaç analizi: Rüzgar güç üretimi yatak makineleri

Jun 29, 2016

Çelik top yatakları çekirdek parçaları ve rüzgar türbinleri çekirdek parçadan yatakları vardır. Rüzgar gücü taşıyan dizi ağzı rüzgar fırıldağı, ana ekseni ve yuvarlanma dişli durumda ve jeneratör kullanılan yüksek hızlı taşıma için kullanılan taşıyan üzerinden oldukça yaygın olarak kullanılır. Sert rüzgar güç ekipman ve rahatsız edici bakım nedeniyle gereksinim taşıyan parçalar için daha sıkı ortamıdır. Rüzgar enerjisi içinde kullanılan yatak için sadece yeterli güç ve yük kapasitesi ile sağlanan iyi olur aynı zamanda az 20 yıllık değil hizmet ömrü vardır.

Şimdiki, yerel rüzgar gücü taşıyan yavaş yavaş ölçekli üretime devreye ve üretim sistemleştirilmiş. Ancak, yalnızca yaw taşıyan ve olan Rüzgar türbinleri düşük teknik engeller var ama ana ekseni ve yüksek üretim teknolojisi gerektiren taşıyan hız arttırıcı üretemez adım sistem rulman sınırlıdır. Toplu üretim özelliği Şimdi, Rüzgar türbinleri 3 altında Çin'deki MW 45.000 kümeleri ulaşmış ve yerli ikame oranı % 80'den fazla ulaşmıştır. Ama ana ekseni ve hala ağırlıklı olarak taşıyan hız arttırıcı alma işleminde güveniyor.

Birçok yabancı ülke yeni özel ısıl işlem uygulamak SHX(40GrSiMo) yawing ve pitch sistem taşıyan içine çelik. İndüksiyon yüzey sertleştirme ısıl işlem ile de sertleştirilmiş katman derinlik, yüzey sertliği, yumuşak bant genişliği ve çatlaklar yüzey (özellikle dişli kök denetimi) denetleyebilirsiniz. Hız arttırıcı taşıyan ve taşıyan, daha kararlı kalan östenit birim kesir (% 30-%35) ve exiguous karbür ve carbonitride büyük miktarda parçaların yüzeyinde almak için carbonitriding kullanarak ana ekseni için hangi kirli yağlama şartları taşıyan servis ömrünü önemli ölçüde geliştirebilirsiniz.

Malzeme kalitesi ve Rüzgar güç üretimi taşıyan en önemli faktördür. Rüzgar arasındaki boşluklar yatak ev güç ve Rüzgar güç sonra yatak tasarım, teknik düzeyi ve teknik ekipman yurt dışında malzeme tarafından ilk olarak, yönetmen.

Luoyang Mingzhen taşıyan çelik topu Co, Ltd Ekipmanları yatırım yeni bir modern şirket ve gelişmiş teknikler kalitesini artırmak ve azaltmak için çelik bilye maliyetlerinin imalatı. Yüksek kaliteli yatak için kendini tatmin etmek için kullanılan yüksek kaliteli rulman çelik top ve hoş geldiniz bizim uzman topları taşıyan, şimdi bize katılın gerek tatmin edici yola çıktı.