Ana sayfa > Haber ve olay > İçerik

Paslanmaz çelik top üretimi enerji tüketimini azaltmak.

May 31, 2016

Paslanmaz çelik top üretim industrybegan geçen yüzyılda. Ve üretim tekniği iyileştirilmesi ile hızla geliştirildi. Ancak, owing için ölçek ve fabrika miktar genişlemesi, paslanmaz çelik top sanayi düşük kar dönemi girmeye başladı. Bu arada, teknik gereği yükselir ile maliyeti de artmaya başladı. Ancak, bir minben bölüm mekanik ekipman, çelik bilyalar fiyatını belirli bir aralık içinde sınırlıdır. Böylece, maliyet azaltma anahtarı takip kar haline geliyor. Maliyet azaltmak ve daha sonra fiyat avantajı ve uzun süreli geliştirme tutmak için jerry ve çaput haline geliyor ortak ve yaygın olan paslanmaz çelik top üreticileri. Ama uzun vadeli bir strateji olmadığını biliyoruz. Ve bilimsel enerji tasarrufu anahtarıdır.

1. bilimsel hammadde yelpazesi

Ham madde seçtiğinizde malzeme kullanım önemlidir. İlk olarak, doğrudan çelik tedarikçiler seçin ve ara belgili tanımlık golf sahası azaltmak. Bu yüzden malzeme maliyeti azaltmak mümkün olur. Daha sonra ek kaynak israfı azaltmak için düşük maliyetli malzemeleri üreticileri seçin.

2. üretim süreci

Üretim kalıpları hakkında sert metal kalıplar ve kalıpları topu aşınma ve yorulma direnci artırmak için sertleştirme tedaviden sonra seçin. Top soğuk başlık süreci, küresel embriyo dayanıklılık azaltmak ve malzeme kaydetmek, kalıpları ömrünü uzatmak, üretim maliyetini azaltmak için sert kesme araçları seçin.

3. eksipientleri kontrolünü

Şoklama sırasında taşlama, terbiye ve taşlama için zımpara ve taşlama sıvı ihtiyacı var. düzenli, o-ebilmek kurtarmak mal eksipientleri nicel ve genel çelik top üretim maliyetini azaltmak.

Günümüzün rekabetçi piyasa ortamında sonunda kalitesi ne olursa olsun körü körüne daha düşük ücretler için elenirsiniz. En doğru ve en iyi yolu bu tamamlama kendimizi ürün kalitesi, teknikleri ve düşük üretim maliyeti aynı zamanda için geliştirmektedir.