Ana sayfa > Haber ve olay > İçerik

Sıcak Ulusal haddeleme profesyonel ve teknik Yıllık Konferansı başarıyla Qingdao içinde düzenlenen 7 Çin tebrik!

Dec 05, 2016

Son zamanlarda, sanayi teknik değişimleri ve işbirliğini güçlendirmek için tartışmak andquot sanayi ve kalkınma yönünü haddeleme uygulanması görevi; 13-yıl sanayi taşıyan ulusal kalkınma Planandquot; Çin taşıyan andamp; Toplum Konferansı (CBRSC) haddeleme andquot; 2016 Çin Ulusal Rolling profesyonel ve teknik yıllık Conferenceandquot ev sahipliği yaptı; Qingdao şehirde Kasım 28 30 Kasım 2016 için.

Bu konferans orginazed CBRSC, co Qingdao Feiyan Lingang hassas çelik top üretim Co., Ltd Bay Liu Suowang andamp tarafından düzenlenen tarafından yapıldı; Bay Liu Jianhua, Luoyang Mingzhen taşıyan çelik topu Co., Ltd. ve CBRSC 150'den fazla komitesi üyeleri bu konferansa katıldı. Ve Bay Liu Jianhua CBRSC 7 Komitesi üyesi olarak atandı.

Bu konferans Sanayi (Çelik top sanayi andamp; paten) haddeleme geliştirilmesi için çok olumlu bir rol vardır. Luoyang Mingzhen taşıyan çelik topu Co, Ltd içtenlikle organizatörler, co-organizatörler ve 7 Çin Ulusal Professional haddeleme ve teknik Yıllık Konferansı tüm katılımcı üyeler takdir etmek! Çin haddeleme endüstrisi daha iyi ve daha iyi olacağına inanıyoruz!