POM Topları

POM Topları ağırlıklı olarak otomotiv, mekanik bileşenler, elektronik, makine, enstrümantasyon, günlük hafif sanayi, otomotiv, inşaat malzemeleri, tarım ve diğer alanlarda kullanılmaktadır.

Ürün ayrıntıları

ürün tanıtımı

POM Topları ağırlıklı olarak otomotiv, mekanik bileşenler, elektronik, makine, enstrümantasyon, günlük hafif sanayi, otomotiv, inşaat malzemeleri, tarım ve diğer alanlarda kullanılmaktadır. İyi fiziksel, mekanik ve kimyasal özelliklere, özellikle mükemmel sürtünme direncine sahiptirler. Bu ürün naylona benzer, ancak biraz daha sert, biraz daha yoğun ve daha az sürtünmeye sahiptir. Ayrıca çoğu mühendislik plastiklerinden daha iyi aşınma direnci ve kendi kendini yağlama özelliğine sahiptir. POM Toplarımız yaygın olarak masa ve çekmece sürgülü dişli, rulmanlar, silindirler, vanalar ve elektronik, yelkenli dişli için kullanılır.


Avantajları

Bu POM Topları, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için farklı özelliklerde yapılabilir. Biz yuvarlaklık testi, titreşim testi, ölçer testi, yüzey bitirme testi, rockwell sertlik testi için gelişmiş üretim ekipmanları ve mükemmel test aletleri var. Böylece, çelik bilyalarımızın kalitesinin garanti edildiğinden ve sunduğumuz fiyatın makul olduğundan emin olabilirsiniz.


Poliasetal Toplar (POM Topları)

Boyut aralığı

1 (0,4 ") mm - 50,8 mm (2") arası

Malzeme

Poliasetal (ASETAL REÇİNE-POM)

Sınıflar

G0-G3 (± 0.01-0.05mm)

Yoğunluk

Yaklaşık 1,42 g / cm3

ÖZELLİK

Aşınma direnci

0.37 kgf / cm2

Aşınma emilimi

% 0.22 -% 0.25

Zayıf asit direnci

Evet

Kuvvetli asit direnci

Düşük

Alkali direnci

Evet

Organik çözelti direnci

Evet

UYGULAMA

Rulmanlar, makaralar, valfler, elektronik cihazlar vb.


Sorgulama