PTFE Topları

PTFE Bilyaları politetrafloroetilenden yapılmıştır. Bu malzeme asit ve alkali direnci özelliklerine sahiptir. Ve tüm organik çözücülerde neredeyse çözünmeyen çeşitli organik çözücülere dayanıklıdır.

Ürün ayrıntıları

ürün tanıtımı

PTFE Bilyaları politetrafloroetilenden yapılmıştır. Bu malzeme asit ve alkali direnci özelliklerine sahiptir. Ve tüm organik çözücülerde neredeyse çözünmeyen çeşitli organik çözücülere dayanıklıdır. Aynı zamanda, ptfe yüksek sıcaklık dayanımı özelliklerine sahiptir ve sürtünme katsayısı çok düşüktür. Böylece PTFE Toplarımız çeşitli ortamlarda kullanılabilir ve düşük gürültüye sahiptir. Buna ek olarak, ürünlerimiz boyutu hassas ve son derece yuvarlak ve parlatma sonra pürüzsüz


Avantajları

Bu PTFE Topları, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için farklı özelliklerde yapılabilir. Onlar yaygın atom enerjisi, havacılık, elektronik, elektrik, kimyasal, makine, enstrüman, alet, inşaat, tekstil, metal yüzey işleme, ilaç, tıbbi, tekstil, gıda, metalurji ve diğer sanayi. Ürünlerimizin kalitesinin garanti edildiğinden ve sunduğumuz fiyatın rekabetçi olduğundan emin olabilirsiniz! Eğer ilgileniyorsanız lütfen bize bildirin!


Teflon Toplar (PTFE topları)

Boyut aralığı

1 (0,4 ") mm - 50,8 mm (2") arası

Malzeme

Politetrafloroetilen - PTFE Teflon ®

Sınıflar

G0-G3 (± 0.01-0.05mm)


ÖZELLİK

Korozyon direnci

Evet

Kimyasal stabilite

Mükemmel

Elektrik yalıtımı

Evet

Sürekli çalışma sıcaklığı

-180 ° C - 350 ° C

Yaşlanma direnci

Evet

Radyasyon direnci

Evet

geçirgenlik

Düşük

Basınç dayanımı

Yüksek

Yağ direnci

Evet

UYGULAMA

Cihaz koşulları altında kriyojenik sıvılar ve asitler

Sorgulama